A 15. Pest Megyei Ifjúsági (U20-as) Futsal7vége, II. osztály, Kelet 4. fordulóban a múlt heti döntetlen miatt a második helyre visszacsúszott sülysápi csapat az Aszódi FC csapatával találkozott, akik eddig egy győzelemmel és egy vereséggel a középmezőnyben foglaltak helyet.

Csapatunk gyorsan eldöntötte a mérkőzést, hiszen a 6. és 7. percben szerzett gólokkal jelezte ellenfele részére, hogy itt csak egy csapat lesz a pályán. Az aszódi fiatalok ezt követően még úgy-ahogy tartani tudták az eredményt, hiszen a félidőben még “csak” 4:0 volt ide. Aztán a második félidőben érvényesült a papírforma: a sülysápi fiatalok még 12(!!!) gólt rúgva, 16:0-ra győztek.

Aszódi FC – Sülysápi Gyerekfoci Egyesület 0:16 (0:4)

Gólok: Földi Bence Csaba (5); Béres Balázs (3); Ferenc Dávid; Katona Márton ; Lénárt Ádám (2); Ferenc Péter (4)

A gólszerzőkön kívül pályára lépett még: Vajda Szabolcs, Laczkó Levente

Edző: Béres László